Profesyonel Saç Ekimi
İletişim WhatsApp Mobil

Hakkımızda

Saç Ekimi Merkezi, Saç Ekimi Türkiye - Profesyonel Saç Ekimi

Türkiye'nin En İyi Saç Ekimi Merkezi İstanbul Hair Center Farkını Keşfedin

20 Yıldır Sizi Anlıyoruz

2000’li yıllar, saç dökülmesi sonucu oluşan tüm sorunların önüne geçmek ve insanların yaşam kalitelerini arttırmak adına İstanbul Hair Center faaliyetlerine başladı. Kısa süre içinde Türkiye’de Saç Ekimi Merkezleri arasında modern bir alt yapı ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile lider bir Saç Ekimi Merkezi olarak büyümeye devam etti.

Hızla büyüyen yapımız sayesinde Profesyonel Saç Ekimi uygulamaları ile beraber; 

Saç ve sakal kıran tedavileri, yanık bölgeye ekimler gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetler bünyemize kazandırıldı.

Yurt içi hastalarımızın yanı sıra yurt dışından da ciddi bir müşteri portföye sahip olan şirketimiz SAĞLIK TURİZMİ alanında binlerce hastaya hizmet vermiş ve Ülke imajımızın ön plana çıkmasına katkı sağlamıştır.

En Son Teknolojik Uygulamalar

Binlerce erkek ve kadın hastamıza en iyi hizmeti sunmak ve kalıcı çözümler bulmak için var gücümüzle çalıştık. En modern teknolojileri kullanan tam kapasiteli hastaneler ve alanlarında uzman doktorlar ile uzun mesailer geçirdik ve çok yol kat ettik.

ABD, Avrupa ve Dünyada kullanılan en yeni teknolojilerin Ülkemizde de kullanılmasını sağladık. Bu sayede yurt dışına gitmeyi düşünen hastaları kendi bünyemize teşvik ettik. Ayrıca Sağlık Turizmi ile de yurt dışından gelen binlerce hastaya hizmet sunarak Ülke Ekonomisine artı değerler ilave ettik.

21.000 + Saç Ekimi

Elimizden gelenin en iyisini yapmak hiçbir zaman yeterli olmadı bizim için. En mükemmelini yapmak ve devamlı gelişim sürecinde olmak bizi daha iyi tanımladı her zaman. En azından binlerce hastamızın bizi ifade etme şekli bu. Profesyonel hizmet kalitesini yaşamış hastalarımız ve memnuniyetleri bu süreçte bize hep destek oldu ve çarpan etkileri ile de binlerce operasyonun başarı ile gerçekleştirmemizi sağladı.

Pozitif Saç Ekimi Tedavileri

Tüm tedavi süreçlerinde değerli hastalarımızın taleplerine öncelik vererek en iyi seçeneği tercih etmelerine yardımcı olduk. Biz biliyoruz ki tedavilerdeki başarı hastanın rahat ve mutlu olması doğru orantılıdır. Bu yüzden sizi dinliyor ve isteklerinize önem veriyoruz.

İstanbul'da saç ekimi yaptırmak isteyen ama endişe, korku, panik gibi şikayetler ile bize gelen hastalarımıza, uzmanlarımız eşliğinde tedavi öncesi tüm süreci anlatan kapsamlı bilgi ve video uygulamalarını sunarak verilecek hizmetlerin daha anlaşılır olmasını sağlıyoruz.

Karar verdiniz mi?

Kendinizi hazır hissettiğinizde uzmanlarımıza danışabilir sizin için en iyi seçeneğin hangisi olduğunu keşfedebilirsiniz.

Emin olun ki çoğu hastamızın ortak biz sözü ve tavsiyesi var keşke daha erken İstanbul Hair Center İle tanışsaydık. Sizleri de aramızda görmek dileğiyle.

İstanbul Hair Center Ailesi

Size yardımcı olmak için buradayız!

Hızlı İletişim: +90 (212) 343 13 10

Mobil/WhatsApp: +90 538 485 63 18

Saç Ekimi Merkezi Adresimiz;  İstanbul Avrupa Yakası, Şişli, Türkiye'de.

  • İstanbul Hair Center, Saç Ekimi Merkezi
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul-Türkiye
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2021©copyright ihcgroup