Profesyonel Saç Ekimi Merkezi
İletişimWhatsAppMobil
Hakkımızda
Hakkımızda

İstanbul Hair Center Hakkında Daha Detaylı Bilgi

20 Yıldır Sizi Anlıyoruz

2000’li yıllar, Türkiye’de saç dökülmesi sonucu oluşan tüm sorunların önüne geçmek ve insanların yaşam kalitelerini arttırmak adına İstanbul Hair Center faaliyetlerine başladı. Modern bir alt yapı ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile kısa sürede Ülkemizde lider bir SAÇ EKİMİ DANIŞMANLIK MERKEZİ oldu.

Hızla büyüyen yapımız sayesinde saç ekimi ile beraber kaş ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, saç mezoterapisi, FUE tekniği ile saç ekimi, saç ve sakal kıran tedavileri, yanık bölgeye ekimler gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetler bünyemize kazandırıldı.

Yurt içi hastalarımızın yanı sıra yurt dışından da ciddi bir müşteri portföye sahip olan şirketimiz SAĞLIK TURİZMİ alanında binlerce hastaya hizmet vermiş ve Ülke imajımızın ön plana çıkmasına katkı sağlamıştır.

En Son Teknolojik Uygulamalar

Binlerce erkek ve kadın hastamıza en iyi hizmeti sunmak ve kalıcı çözümler bulmak için var gücümüzle çalıştık. En modern teknolojileri kullanan tam kapasiteli hastaneler ve alanlarında uzman doktorlar ile uzun mesailer geçirdik ve çok yol katettik.

ABD, Avrupa ve Dünyada kullanılan en yeni teknolojilerin Ülkemizde de kullanılmasını sağladık. Bu sayede yurt dışına gitmeyi düşünen hastaları kendi bünyemize teşvik ettik. Ayrıca Sağlık Turizmi ile de yurt dışından gelen binlerce hastaya hizmet sunarak Ülke Ekonomisine artı değerler ilave ettik.

21.000 + Saç Ekimi

Elimizden gelenin en iyisini yapmak hiçbir zaman yeterli olmadı bizim için. En mükemmelini yapmak ve devamlı gelişim sürecinde olmak bizi daha iyi tanımladı her zaman. En azından binlerce hastamızın bizi ifade etme şekli bu. Profesyonel hizmet kalitesini yaşamış hastalarımız ve memnuniyetleri bu süreçte bize hep destek oldu ve çarpan etkileri ile de binlerce operasyonun başarı ile gerçekleştirmemizi sağladı.

Pozitif Tedavi Süreci

Tüm tedavi süreçlerinde değerli hastalarımızın taleplerine öncelik vererek en iyi seçeneği tercih etmelerine yardımcı olduk. Biz biliyoruz ki tedavilerdeki başarı hastanın rahat ve mutlu olması doğru orantılıdır. Bu yüzden sizi dinliyor ve anlıyoruz.

Saç ekimi yaptırmak isteyen ama endişe, korku, panik gibi şikayetler ile bize gelen hastalarımıza uzmanlarımız eşliğinde tedavi öncesi tüm süreci anlatan kapsamlı bilgi ve video uygulamalarını sunarak verilecek hizmetlerin daha anlaşılır olmasını sağladık.

Karar verdiniz mi?

Kendinizi hazır hissettiğinizde bir Uzmanımıza danışabilir sizin için en iyi seçeneğin hangisi olduğunu keşfedebilirsiniz.

Emin olun ki çoğu hastamızın ortak biz sözü var keşke daha erken İstanbul Hair Center İle tanışsaydık. Sizleri de aramızda görmek dileğiyle.

İstanbul Hair Center Ailesi

Uzmanlarımız size yardımcı olmak için burada

+90 (212) 343 13 10

  • İstanbul Hair Center
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup