Profesyonel Saç Ekimi Merkezi
İletişimWhatsAppMobil
VIP Hizmetler
VIP Hizmetler

İstanbul Hair Center VIP Hizmetler Farkını Keşfedin

VIP Hizmetlerimiz, saç ekimi operasyonları için merkezimizi tercih eden misafirlerimize özel olarak uyguladığımız first class karşılama, konaklama, eşlik etme ve yolculama uygulamalarını içerir. Profesyonel olarak sunduğumuz bu hizmet paketi ile daha rahat ve konforlu bir süreç yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Taleplere göre yurt içi veya yurt dışı tüm misafirlerimize uygulanan bu hizmetler ile İstanbul Hair Center güvencesi ve farkı ile stresten uzak huzurlu bir operasyon süreci sizleri bekliyor.

VIP Hizmetlerimiz

 • Hava alanı karşılama: Hastamıza özel kendi dilinini konuşan danışman personelimiz tarafından VIP karşılama hizmeti.
 • Transfer: Lüks servis aracı ile ile 5 yıldızlı otele VIP transfer hizmeti.
 • Otel Hizmeti: Hasta için 5 yıldızlı otelde özel oda ve yanında refekatçisi var ise de aynı otelde double oda tahsisi.
 • Otelde kaldığı süre içerisinde zengin açık büfe kahvaltı.
 • Tüm hastalarımız için tedavi süreci başlangıç ve bitişine kadar özel danışman tarafından otelden alınması, kliniğe götürülmesi ve tekrar otele getirilmesi.
 • Tüm operasyon sürecinde özel danışmanı sayesinde kendi dili ile kesintisiz bilgi alışverişi yapılması.
 • Operasyon sonrası hastamızın ülkesine dönüşü için VIP hava limanı transferi.
 • Bir yıllık süreçte ise hasta ile iletişimin devam etmesi ve internet üzerinden gelişmelerin takip edilerek rutin kontrollerin sağlanması.

Operasyon Süreci

Hastalarımız hava alanında dil bilen karşılayıcı elemanlarımız tarafından karşılanır. Lüks servis araçlarımızla misafirimiz 5 yıldızlı oteline transfer edilir. 5 yıldızlı olarak sunulan otelimizde hastalarımız eğer yanlarında bir refakatçi ile gelmişlerse kendilerine double oda tahsisi edilir. Otelde kaldığı süre içerisinde hastalarımıza zengin açık büfe kahvaltı sunulur. Hastalarımız danışmanı ile tarafından otelden alınır.Yine danışmanı ile birlikte kliniğe operasyon için getirilir. Klinikte hastamız  uzman doktor ve danışmanlar tarafından karşılanır.Testleri ve hazırlıkları tamamlanarak son derece steril ve güvenli bir ortamda  doktor nezaretinden operasyonu yapılır.

Operasyonun tamamlanması takiben tekrar hastamız oteline transfer edilerek istirahat etmesi sağlanır. Ertesi gün sabah kahvaltıdan sonra hastamız ilk pansumanı yapılmak üzere kliniğe getirilir. pansumanı takiben kullanacağı ilaçlar konusunda kendisi bilgilendirilir. Tekrar oteline transfer edilerek kendisi dinlenmesi için serbest bırakılır.

2. gün hastamız tekrar kliniğe getirilerek ilk yıkaması gerçekleştirilir. Kendisine operasyonu konusunda  garanti belgesi takdim edilir. Hastamızın ülkemizden ayrılış saatine göre tekrar hava limanına transferi gerçekleştirilerek mutlu ve sağlıklı bir şekilde ülkesine dönmesi sağlanır. Operasyondan 15 gün sonra hastalarımızda danışmanlarımız ilk resimlerini talep ederler ve takibinde her ay gelişmeyi takip etmek açısından fotoğraf talebinde bulunurlar.Bunlar hastalarımız için veri dosyamızda depolanır.

İstanbul Hair CenterAyrıntılı bilgi için;

Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul

Tel: 0212 343 13 10

WhatsApp: 0538 485 63 18

 • İstanbul Hair Center
 • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul
 • 0212 343 13 10
 • 0212 343 13 10
 • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup