Profesyonel Saç Ekimi Merkezi
İletişimWhatsAppMobil
Tıbbi Kadro
Tıbbi Kadro

Saç Ekimi Operasyonlarında Tercih Ettiğimiz Doktorlar ve Tıbbi Kadromuz

Dr. Yeşim Tan

1969 yılında doğdu ve 1992 yılında Akdeniz üniversitesinde tıp fakültesini bitirdi. Çeşitli Hastanelerde, Sağlık Merkezlerinde ve Acil Servislerinde Tıp Doktoru olarak çalıştı. 1999 yılında kozmetolojiye ilgi duymaya başladı. Cilt, saç problemleri, 8 kozmetik ve medikal estetik konularında pratik eğitim kongrelerine ve atölye çalışmalarına katıldı.

2004 yılında Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı tıbbi estetik doktor sertifikası aldı. Sağlık Bakanlığı ile 20 yıldır klinisyen ve sorumlu yönetici olarak çalışmaktadır. Teknolojiyi takip eden ve uygulama disiplinlerini değiştiren doktorumuz bilgi ve tecrübelerini paylaşmaya devam ediyor.

Saç ekimi, medikal estetik, yaşlanma önleyici, kilo kontrolü, cilt yenileme uygulamaları konusunda uzmanlaşmıştır.

Dr. Erman Yılmaz

Bu Kısım Hazırlanmaktadır.

Hüseyin KAYA

Yüksek öğrenim hayatına Hatay Mustafa Kemal üniversitesinde başlamış olup eğitimi sonrası Antalya Anadolu hastanesinde kardiyiovasküler bölümün de aktif görevine başlamıştır. Buradan sonra İstanbul yeni yüzyıl üniversitesinde ikinci eğitimini tamamlamış ve İstanbul Hair Center saç ekim merkezinde göreve başlamıştır. İstanbul Hair Center, saç ekim merkezinde aktif olarak 9 yıldır saç ekim koordinatörlüğü görevine devam etmektedir.


İstanbul Hair Center, saç ekimi operasyonlarında alanlarında uzman doktor ve sağlık çalışanları ile başarılı uygulamalar gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz..

  • İstanbul Hair Center
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup