Profesyonel Saç Ekimi
İletişim WhatsApp Mobil

Site Kullanım Şartları

Web Sitesi Kullanım Şartlarımız - istanbulhaircenter

Web Sitemizi Kullanırken Dikkat Etmeniz Gereken Şartlar

Bu Web Sitesini Kullanmadan Önce Lütfen Aşağıdaki Şartları Dikkatle Okuyunuz Bu Web Sitesini Kullanmanız, Bu Şartları Kabul Ettiğiniz Anlamına Gelir. Bu Şartları Kabul Etmiyorsanız, Lütfen Bu Siteyi Kullanmayınız. 

Şartlar ve Koşullar

İstanbul Hair Center (İst Cerrahi Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) (https://istanbulhaircenter.com/) Firması web sitesini kullanmadan önce lütfen bu bölümü (Şartlar ve Koşullar) dikkatlice okuyunuz.

Hizmetlerimize erişim sağlamak ve kullanmak için bu alanda sunulan koşulları kabul etmeniz ve uymanız gerekmektedir. Bu koşullar tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve hizmetlerimize erişen veya bu hizmeti kullanan diğerleri için geçerlidir.

Hizmetlerimizi kullanarak veya erişim sağlayarak bu koşullara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetlerimiz, İstanbul Hair Center web sitesine ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya servislerine bağlantılar içerebilir. İstanbul Hair Center, üçüncü şahıslara ait web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde kontrol sahibi değildir. Bunlara bağlı olarak ortaya çıkması nedeniyle meydana gelebilecek zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumluluk kabul etmez.

Bu yüzden ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir nedenle, şartları ihlal etmeniz durumunda, sınırlama olmaksızın, derhal hizmetimize erişimi feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Geçerli Kanun

Bu Koşullar, kanun uyuşmazlığı hükümlerine bakılmaksızın, Türkiye yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanır. Bu şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu şartların herhangi bir hükmünün mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu koşullar, hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve hizmetle ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine geçer.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon maddi ise, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce haber vermeye çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen bu hizmeti kullanmayı bırakın.

Bize Ulaşın

Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hair Center, Profesyonel Saç Ekimi Firması Türkiye'de Hizmetlerine Devam Etmektedir.

  • İstanbul Hair Center, Saç Ekimi Merkezi
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul-Türkiye
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2021©copyright ihcgroup