Profesyonel Saç Ekimi Türkiye
İletişimWhatsAppMobil
Neden Biz?
Neden Biz?

İstanbul Hair Center'ı Neden Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Hair Center, Türkiye'de ilk olarak hizmet veren Saç Ekimi Firmaları arasında olup 2000 yılından bu yana siz değerli hastalarına hizmet vermektedir. Kuruluş felsefemize uygun olarak devamlı gelişim ve devamlı yeni teknolojiler ile sizleri buluşturmanın gururunu hep yaşadık. 20 yıla aşkın süredir, profesyonel ekibimiz ve alanlarında uzman çalışanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz 21.000+ saç ekimi operasyonu ile ailemize binlerce yeni bireyler kazandırdık.

Çalışmalarımızın ve başarımızın sonuçlarını hastalarımız tarafından Türkiye'nin En İyi Saç Ekimi Merkezi unvanına layık görülerek tamamladık.

İstanbul Hair Center, yıllar geçtikçe artan profesyonelliği, teknolojik gelişmelere hızlı entegrasyonu ve mükemmeliyetçi yaklaşımları ile marka itibarını sınırların ötesine taşımıştır. Güçlü geçmişimiz, sayısız referansımız ve tecrübemiz sayesinde her geçen gün daha da büyüyor ve Saç Ekimi alanında bir Dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz. 

İstanbul Hair Center, En İyi Saç Ekimi Şirketleri arayışınızda sizlere beklentileriniz den fazlasını sunar. Saç, Kaş, Sakal ve Bıyık ekimi tedavilerinde modern teknolojiler ile birlikte en iyi ve en gelişmiş çözümleri sizlerle buluşturur. Sizde tam teşekküllü steril bir hastane ortamında profesyonel doktorlar gözetiminde tedavi sürecinizi başlatabilir, olumlu sonuçlar almak için merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Ayrıca, eğer isterseniz VIP Saç Ekimi Hizmetlerimiz kapsamında olan yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize özel ulaşım, otel gezi vb. uygulamaların olduğu paketlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Saç Ekimi Danışmanlık Merkezimiz, Türkiye'nin Kalbi olan Mecidiyeköy, İstanbul’dadır. Toplu taşıma araçları ile merkezimize kolayca erişebilir, misafirimiz olarak bizi ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz saç analizi hizmetlerimizden faydalanmayı ve son teknoloji saç ekimi tedavi yöntemleri hakkında bilgi almayı da almayı unutmayınız.

Yeni markamız yeni hizmetimiz Obezite Tedavisi İstanbul'da 

Obezite Cerrahisi ve Tedavileri hakkında bilgi almak için Biomy Health web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınız var ise, Size yardımcı olmak için buradayız!

Hızlı İletişim: +90 (212) 343 13 10

İstanbul Hair Center, Profesyonel Saç Ekimi Şirketi İstanbul Avrupa Yakası, Şişli, Türkiye'de.

  • İstanbul Hair Center, Saç Ekimi Merkezi
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul-Türkiye
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup