Profesyonel Saç Ekimi Merkezi
İletişimWhatsAppMobil
Neden Biz?
Neden Biz?

İstanbul Hair Center'ı Neden Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Hair Center, kuruluşundan bu yana farklı Ülke ve Coğrafyalardan gelen tüm müşterilerine profesyonel hizmet vermiş köklü bir kuruluştur. Yıllar geçtikçe artan profesyonelliğimiz, teknolojik gelişmelere hızlı entegrasyonumuz ve mükemmeliyetçi yaklaşımımız markamızın itibarını sınırların ötesine taşımıştır. Güçlü geçmişimiz, sayısız referansımız ve tecrübemiz sayesinde her geçen gün daha da büyüyor ve bir Dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz.

20 yıla aşkın süredir, profesyonel ekibimiz ve alanlarında uzman çalışanlarımız ile aracılığını gerçekleştirdiğimiz 21.000+ tedavi ile binlerce mutlu müşteriye sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Hair Center, Saç, Kaş, Sakal ve Bıyık ekimi tedavilerinde modern teknolojiler ile birlikte en iyi ve en gelişmiş çözümleri sizlere sunar. Sizde tam teşekküllü steril bir hastane ortamında profesyonel doktorlar gözetiminde tedavi sürecinizi başlatabilir, olumlu sonuçlar almak için merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Eğer isterseniz VIP Hizmetler kapsamında olan yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize özel ulaşım, otel gezi vb. uygulamaların olduğu Vip Hizmetler paketini de inceleyebilirsiniz.

Saç Ekim Danışmanlık Merkezimiz, Türkiye'nin Kalbi olan Mecidiyeköy, İstanbul’dadır. Toplu taşıma araçları ile merkezime kolayca erişebilir, misafirimiz olarak bizi ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz saç analizi hizmetlerimizden faydalanmayı ve son teknoloji tedavi yöntemleri hakkında bilgi almayı da almayı unutmayınız.

İstanbul Hair Center, Profesyonel Saç Ekimi ve Danışmanlık Merkezi

  • İstanbul Hair Center
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup