Profesyonel Saç Ekimi
İletişim WhatsApp Mobil

Gizlilik Politikası

Web Sitesi Gizlilik Politikamız - İstanbul Hair Center

Web Sitemizi Kullanırken Uymuş Olduğumuz Gizlilik Politikamız

Bu Gizlilik Politikası, İstanbul Hair Center (İst Cerrahi Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.) Şirketi (https://istanbulhaircenter.com/) Kişisel bilgilerinizi nasıl elde edildiğini, kullanım ve koruma durumlarını, koruduğunu ve paylaştığını kapsar. Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu bölümü okuyun.

Kişisel bilgi

Gizlilik politikamız doğrultusunda, kişisel bilgileriniz olan; adınız, cinsiyetiniz, yaşınız, mesleğiniz, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, kişisel durumunuz, tıbbi veya sağlık durumlarınız gibi, sizinle ilgili kişisel olarak tanımlanabilecek herhangi bir bilgi veya veridir. Bu bilgiler kamuya açık olmayan, sözlü olarak veya çevrimdışı formlar kullanarak veya web sitemiz aracılığıyla toplanabilir. Kişisel bilgileri ayrıca yazılı izniniz üzerine, sağlık sağlayıcınız veya doktorunuz gibi üçüncü şahıslardan da toplayabiliriz.

Ebeveyn izni olmadan 18 yaşın altındaki çocuklar hakkında bilgi toplamaz, saklamaz veya ifşa edilmez. 18 yaşın altındaki bir çocuktan bilgi alırsak, bu bilgileri yalnızca çocuğa ebeveyninin onayını istediğimizi bildirmek için kullanırız.

Kişisel Bilgilerin Korunması

Kişisel bilgilerinizin korunması ve saklanması amacıyla gerekli güvenlik önlemlerini almaktayız. Ancak, hiçbir güvenlik sistemi tamamen korunamaz ve garanti edilemez, bu nedenle verilerin mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Kişisel bilgilerinize yalnızca size gerekli hizmeti sağlamak amacı ile yetkili çalışanlarımız ve sağlık hizmetleri sağlayıcıları erişebilir. İstanbul Hair Center web sitesini kullanarak, bu bilgileri kendilerine aktarma konusunda rıza göstermiş olursunuz.

Ayrıca, Kişisel bilgileriniz aşağıdaki durumlarda açıklanabilir:

  • Mahkeme emirleriyle veya yasal işlemle yapılması gerektiğinde veya yasal haklarını kullandığında veya yasal hak taleplerine karşı kendini savunduğunda;
  • Başka bir kuruluşla birleşme veya devralınması durumunda.
  • Yukarıda belirtilenler dışında, yazılı izniniz olmadan Kişisel bilgilerinizi kullanmayacak veya ifşa etmeyecektir. Kişisel Bilgilerinizin kullanımına veya ifşa edilmesine dair onayınızı, yazılı olarak, herhangi bir zamanda, yazılı olarak geri alabilirsiniz, ancak Kişisel bilgilerinizin izninizle yapılmış olan kullanımlarını veya açıklamalarını geri alamayız.
  • Kişisel Bilgilerinizi kimseye kiralamaz veya satmaz. Ancak, toplanan Kişisel bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına aykırı bir biçimde ifşa edilmeyeceğini garanti etmemektedir.
  • Hatalı veya ihmali nedeniyle kontrol edilemeyen veya kontrol altında olmayan, yanlışlıkla yapılan açıklamalarla, kişisel bilgilerinizin korunması veya ifşa edilmemesi ile ilgili hiçbir garanti veya beyanda bulunmaz.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bu gizlilik politikasını zaman zaman kendi takdirine bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Bu Gizlilik Politikasındaki değişiklikleri sık sık kontrol etmeniz rica olunur. Gizlilik Politikasında herhangi bir değişiklik yapıldıktan sonra bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, böyle bir değişikliğe onay verdiğinizi teşkil eder.

Diğer web sitelerine bağlantılar

Bu Gizlilik Politikası sadece İstanbul Hair Center web sitesi için geçerlidir. İstanbul Hair Center’ın kontrolü altında olmayan veya sizi başka bir siteye yönlendiren bu web sitesinde bulunan bir linke tıkladığınızda, o sitenin gizlilik ve güvenlik politikalarına tabi sayılırsınız.

Sonuç

İstanbul Hair Center web sitesinin gizlilik politikası hakkında sorularınız veya önerileriniz varsa, lütfen info@istanbulhaircenter.com adresine düşüncelerinizi gönderin.

İstanbul Hair Center, Türkiye'de Hizmet Veren Profesyonel Saç Ekimi Şirketidir.

  • İstanbul Hair Center, Saç Ekimi Merkezi
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul-Türkiye
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2021©copyright ihcgroup