GİZLİLİK BİLDİRGESİ

Sayın Ziyaretçilerimiz;

istanbulhaircenter.com sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Bu bilgiler kurumun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılmaktadır. İstanbul Hair Center’ın iletişim bilgileriniz üzerinden e-posta, telefon görüşmesi, SMS ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla tarafınıza ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kurumumuz topladığı bilgileri, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, yukarıda belirtilen durumlar haricinde üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

“İletişim Formları” dışında kalan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi paylaşmadan istediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, saç ekim kliniğimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tarafınızca, işbu gizlilik bildirgesini kabul etmekle aksine bir yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz.

KULLANIM ŞARTLARI

YASAL UYARI   •     GİZLİLİK BİLDİRGESİ     •  KULLANIM ŞARTLARI     •  TELİF HAKKI