Profesyonel Saç Ekimi Merkezi
İletişimWhatsAppMobil
WhatsApp Saç Analizi Hizmetleri
WhatsApp Saç Analizi Hizmetleri

Ücretsiz WhatsApp Saç Analizi İstanbul Hair Center Farkı İle

Saç ekim merkezleri günümüzde sadece saç ekimi yapılan yerler olarak çoğu insan tarafından bilinmektedir. Bu yanlış düşünce yüzünden bu merkezlerin sadece saçı dökülmüş ve kellik sorunu yaşayan insanların gidecekleri yerler gibi lanse edilmesine de yol açmıştır.

Oysa ki saç ekim kurumları nın ilk görevi mevcut orijinal saçları korumaktır. Mevcut saçları korumak içinde erken tanı ve doğru tedavi çok önemlidir. Eğer saçlarınız da dökülme var ise dökülmenin sebebini bulmak veya saçlarda ve deri de zayıflama renk kaybı, kırıklar var ise erken ve yerinde müdahale ile oluşabilecek problemlerin önüne geçmeye çalışılmalıdır.

Kişinin problemine göre de etkin tedavi yöntemleriyle mevcut sorunları ortadan kaldırmak çok önemlidir. Bu gibi sorunların  başladığını farkettiğiniz de ihmal etmeyin. İster Online Saç Analizi istersenizde Saç Ekim Danışmanlık Merkezimize gelerek kapsamlı ve ücretsiz saç analizi yaptırabilirsiniz.

WhatsApp Saç Analizi Nasıl Yapılıyor

Merkezimize gelme durumu olmayan, saç tedavisine ihtiyaç duyan hastaların whatsapp üzerinden uzmanlarımıza ulaşmaları mümkündür. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetimizden yararlanmak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

WhatsApp Saç Muayenesi

Öncelikli olarak hasta;

  • Kalıtsal saç rahatsızlığı var ise,
  • Kan değerlerinde sıkıntı var ise (özelikle bayanlar) ,
  • Herhangi bir hastalığı var ise,
  • Kullandığı sürekli ilaçlar var ise uzmanlarımızla paylaşmalıdır.

WhatsApp Saç Analizi İçin Fotoğraflar

Uzmanımızın saçınızı ve sorunlu bölgeyi tam olarak inceleyebilmesi için;

Fotoğrafların sağ, sol, ön ve arka taraftan net olarak çekilmesi gerekmektedir. Bu sayede saç sıklığına saç kalınlığına, yaşına ve kalıtsal durumlarına göre değerlendirme yapılır. Alınan sonuca göre hastaya bilgi paylaşımı yapılır. Ama unutmayınız ki en sağlıklı saç analizi merkezimizde birebir olarak uzmanlarımız tarafından yapılan uygulamalardır.

Son olarak hastanın kan değerleri, belirli hastalık durumları ve saç kalınlığı gibi tüm etkenlerde değerlendirme kriterlerine ek olarak analiz sonucuna eklenir ve süreç tamamlanır. Sonuca göre hastaya Saç Ekimi, Saç Mezoterapisi gibi çeşitli tedavi yöntemleri uzmanlarımız tarafından önerilir.

WhatsApp iletişim için

+90 538 485 63 18

İstanbul Hair Center, ücretsiz whatsapp saç analizi hizmetlerini siz değerli hastalarına profesyonel ekibi ile sunar. Ayrıntılı bilgi ve irtibat için bize ulaşabilirsiniz.

  • İstanbul Hair Center
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup