Profesyonel Saç Ekimi Merkezi
İletişimWhatsAppMobil
PRP Tedavisi
PRP Tedavisi

Devrim niteliğinde bir saç koruma, bakım ve yenileme uygulaması

Profesyonel Saç Tedavisi Uygulamalarından En Çok Tercih Edilen Kusursuz ve Doğal Bir Teknik

PRP Tedavisi Nedir?

PRP Tedavisi, Çağımızın en büyük sorunlarından olan saç dökülmesi hemen hemen her bireyde rastlanan genel bir problem olmuştur. Özellikle  genetik faktörler, hormonal faktörler, çeşitli hastalıklar ve tedavileri için kullanılan ilaçlar, doğru beslenmemek, stres, sigara gibi sebepler bu süreci hızlandırmaktadır.

Kaybedilen saçların tekrar kazanılması günümüz teknolojisinde sadece saç ekim operasyonları ile mümkün hale gelmiştir. Fakat saç dökülmesi başlangıcı veya saçlarınızın hacim kaybettiğini veya zayıfladığını düşünüyorsanız size uygun bir çözüm var.

PRP Tedavisi İle Saç Ekimi bir devrim niteliğinde uygulanmaya başlayan yeni bir buluştur. Aşırı incelmiş saçlara ve saç köklerine yeniden hayat veren bu mucize. Bu yöntem ile saç kökleriniz, kendi kanınız ve sağlıklı hücrelerinizle tekrar hayat buluyor.

Kendi vücudunuzdan alınan size ait belli sıvılar ile özel olarak bir karışım oluşturulur. Oluşan bu solüsyon sorunlu olan bölgeye enjekte edilir. Hücreler yenilenmeye başlayarak rejenerasyon süreci tamamlanır. Bu sayede seyrelme veya cansızlık yaşayan alanlar hızla eski görünümlerine kavuşur.

PRP Tedavisi Saç Çıkarır mı?

PRP Saç tedavisi aşırı dökülen saçlarınızın yanı sıra zayıflayan veya kaybetmek üzere olduğunuz saçlarınız için kullanılan bir yöntemdir. Mevcuttaki saçlarınızı korumak, güçlendirmek ve kaybetmemeniz için yapılan bir yenileme uygulamasıdır.

Bu sebeple kaybedilen saçlarınızın geriye gelmesi gibi bir durum yalnızca Saç Ekimi mümkündür.

PRP Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Hastanın yaklaşık 8 cc kanı alınır ve klasik PRP tüpüne aktarılarak eritrositler ve trombositler ayrıştırılır. Sonrasında ayrıştırılan trombositler growth factor tüpüne alınarak büyüme faktörleri eklenir yine santrifüj edilerek plazma hazırlanmış olur. Hazırlanan bu karışım kişiye doğru şekilde enjekte edilir. Yaklaşık otuz dakika kadar geçirilen bu süreçte acı hissetmez ve iz gibi oluşumlar yaşanmaz. Normal hayatınıza kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

PRP Tedavisi Uygulayan Merkezler

İstanbul Hair Center, PRP Alanında deneyimli ekibi ile başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. Uzmanlık gerektiren PRP Tedavisinde uygulama doğru açıda, doğru derinlikte ve doğru miktarda verilmezse istenilen sonuçlar alınmayabilir.

İstanbul Hair Center, İstanbul Avrupa Yakası Şişli, Mecidiyeköy’de Siz Değerli Hastalarına Ücretsiz PRP Danışmanlığı vermektedir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve İHC ayrıcalıklarından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Hızlı İletişim: +90 (212) 343 13 10 / +90 538 485 63 18

  • İstanbul Hair Center
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup