Profesyonel Saç Ekimi Merkezi
İletişimWhatsAppMobil
FUE Tekniği
FUE Tekniği

Eşsiz FUE yöntemi ile saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi uygulamalarını keşfedin

FUE Yöntemi-Tekniği Nedir?

FUE Yöntemi, daha doğal, dolgun ve izsiz bir saç ekim tedavisi isteyen hastaların son yıllarda tercih ettiği popüler bir saç ekim saç ekim tekniğidir. FUE Tekniği ile saç kökleri (folikülleri) Micro uçlar kullanılarak donör alandan alınır, sorunlu bölgeye ekilir. En önemli özelliği ise saçların doğal çıkış yönüne göre ekim işleminin yapılmasıdır.

Fue Yöntemi İle Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

FUE Tekniği ile Saç Ekimi, zorlu ve titizlik gerektiren bir mini cerrahi işlemdir. İnsan vücudundaki en sağlıklı saç bölgesi olan enseden alınan saçlar ile bu işlem yapılır. Alanlarında uzman doktor ve sağlık kuruluşunda yapılırsa ömür boyu kullanabileceğiniz sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Fue Tekniğinin Avantajları

Fue Saç Ekimi ile saçlarına yeniden kavuşmak isteyen hastaların;

  • Yeniden saç dökülme sorunları tekrarlanmaz
  • Aşırı kan kaybı yaşanmaz
  • Dikiş ve kesik gibi izler oluşmaz
  • Diğer yöntemlere göre daha kısa sürede işlem tamamlanır
  • Daha dolgun ve eskisinden ayrılmayacak kadar doğal saçlara kavuşulur.

Mikro FUE Yöntemi Nedir?

Mikro fue tekniği, saç toplama işleminin daha küçük uçlu başlıklar ile yapılması işlemidir. Normal FUE tekniğine göre daha hassas ve özel bir operasyon sürecine sahiptir. Mikro Fue Saç Ekimi göz mikroskobu ve minimal teçhizatlar ile alanlarında uzman ve tecrübeli doktorlar tarafından yapılır.

Klasik FUE Tekniğine göre en belirgin avantajı alınan ve ekilen bölgelerde daha az operasyonel iz ve daha hızlı gelişim sağlanır.

FUE Yöntemi Hangi Alanlarda Kullanır?

Normal FUE ve Mikro FUE tekniği yoğunluk sorunu olan tüm bölgelerde uygulanmaya elverişlidir. Özellikle saç ekimi, kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi gibi tüm yüz bölgesini kapsayan alanlarda kullanılabilir. Hastanın durumu ve uzman doktorun önerileri de süreci etkiler.

Profesyonel FUE Saç Ekimi Merkezi

İstanbul Hair Center, profesyonel FUE Tekniği uygulamalarını alanlarında uzman doktorlar eşliğinde hastalarına sunar. Sizde Fue Tekniği İle Saç Ekimi hizmetlerimizden yararlanmak için İstanbul’un kalbinde Şişli, Mecidiyeköy’de yer alan Merkezimizi ziyaret edebilir ücretsiz saç analiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Uzmanlarımıza Danışabilirsiniz.

İstanbul Hair Center, FUE Yöntemi Uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmiş 20 yıla aşkın sektörde faaliyet gösteren bir saç ekim danışmanlık firmasıdır. Sizleri mutlu müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle..

Hızlı İletişim: +90 (212) 343 13 10 / +90 538 485 63 18

  • İstanbul Hair Center
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup