Profesyonel Saç Ekimi Merkezi
İletişimWhatsAppMobil
DEĞERLİ HASTALARIMIZIN YORUMLARI

Bizi Tercih Eden ve Hizmet Kalitemize İnanan Hastalarımızın Google Yorumları

Kadir G.

Yaklaşık 3 ay önce geldim. Her şeyden çok memnun kaldım. Yavaş yavaş saçların çıktığını fark ediyorum. Danışmanım Barış Beye ve uzmanımız Hüseyin Beye ayrıca teşekkürler.

Muhammed Ö.

6 ay önce ektirdim, sonuç gören, diğer ekimlere kıyasla daha dolgun ve daha güzel olduğunu ifade ediyorlar, ben çok memnunum. Bir çok soran kişilere tavsiye etti ve ekim yaptırmak isteyenlere de tereddütsüz İstanbul Hair Center de ektirmelerini tavsiye ederim. Elinize sağlık İstanbul Hair Center ekibi.

Aytekin A.

İstanbul Hair Center’ı iyi ki tercih etmişim. Danışmanımız Birnur Hanım, işlem sonrası kontrolleri sağlayan Hüseyin Bey, saç yıkama ve bakımı ile ilgilenen Ruken Hanım, bize çay ikram edip çok güzel bir misafirperverlik gösteren görevlisine kadar tüm çalışanlara, ilgilenenlere çok teşekkür ediyoruz. Yani saç ekimi ve sonrasındaki süreç de dahil olmak üzere -ki bu da çok önemli- her şey çok iyiydi. Herkes ilk andan sonuna kadar her konuda çok ilgili ve güler yüzlüydü. Çok teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz. Araştırmaya bile gerek kalmadan hiç pişman olmayacağınız direkt tercih edebileceğiniz bir saç ekim merkezidir.

Alireza A.

Ben Alireza Alikhani İran’da yaşıyorum Türkiye’de araştırdım saç ekimi konusunda en iyi yerin İstanbul hair center olduğuna karar verdim ve saç ekimini burada yaptırdım şimdi sıklaştırma için ikinci seansımı yaptırmaya geldim Güler yüzlü personeline Hocam Hüseyin Beye danışmanım Birnur hanıma gösterdikleri ilgi ve hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum her şeyden çok memnunum gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

Mehmet G.

1 Hafta önce Saçekimine geldim Almanyadan, Servis, Hizmet ve Kalite gerçekten mükemmel. Özellikle Danışmanım BİRNUR HANIMA çok teşekkür ederim, güleryüzlü ve sempatik bir insan. İlgisi çok üst düzeyde ve profesyonel. Kafamda hiç bir soru kalmadan her konuda yardımcı oldu. Saçekimde iyi gecti, Gözde hanıma ve tüm ekibe tekrar teşekkürler ve başırılar dilerim. Herkese gönülrahatlıkla tavsiye ederim İSTANBUL HAİRCENTERİ. İch kann İSTANBUL HAİRCENTER nur schwerstens weiterempfehlen, Sercive und Preisleistungsverhältnis ist sehr gut. Hier wird sehr proffessionell gearbeitet und betreut. Meiner Meinung nach gibt es nirgendswo auf der Welt so einen guten Service und Qualität in Sachen Haartransplantation wie in der TÜRKEİ.

Menaf S.

Öncelikle Herkese merhabalar. Kendim yaşayıp görerek bilgilendireceğim sizi arkadaşlar. Gerçekten içinizde bir şüphe olmasın. Yaklaşık 3 ay oldu saç ekimi yapalı. O kadar fazla değişimim oldu ki şimdiden. Bende Sizin gibi şüphede kalıyordum acaba nasıl olur, güvenebilirmiyiz,eskisi gibi olur mu. Ben şansımı denedim ve Gerçektende umduğum gibi oldu. Tüm çevreme öneriyorum pişman olmayacaksınız. İsteyene Fotoğrafta atabilirim.

Sadık G.

Sadık İstanbul'dan arkadaşlar sac ekimi için karar verdim araştırdım ama her yere güvenemiyorsun bir arkadaşın tavsiyesiyle hair center baş vurdum çok samimi davradılar dedimki buraya güvenilir yanılmadım ç ok teşekkür ediyorum barış beye Hüseyin beye ve Ruken hanıma ilgilendikleri için ve hair center ekibine kaliteli bir ekim ve hizmet vererek beni menmun ettiler tereddüt etmeden ektirebilirsiniz göreceksiniz farkı beş yıldız az bile tşkler

Hüseyin K.

Ben Kendim geldim saçlarımı ektim Bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum belkide çoktan gelirdim yapmiş olurdum gerçekten çok memnun oldum çok kaliteli bir yer diye bilirim iyiki gelmişim emeği geçen her kese çok teşekkür ederim,

Emrah A.

Bende ekim yaptirdim. Cok mennum kaldim cok dogal ve guzel oldu herkesede tavsiye ederim

Sinan A.

Merhabalar, benim saçlarımın özellikle ön bölgesinde ufak tefek açılmalar başlamıştı. İnternete bakarken bulduğum istanbul hair centera mesaj attım. Satış ekibinden Birnur hanım geridönüş sağladığında PRP tedavisinin yeterli olacağını söyledi. Hem gereksiz para vermekten kurtulmuş oldum hemde profesyonel bir hizmet aldım. Ekibe ve ilgilenen herkeze çok teşekkür ederim.

Aldin H.

İlk temastan itibaren her şeye sahiptir. Süper cana yakın ve profesyonel. Tercüman ve irtibat kişiden gelen 7/24 destek, kendinizi çok güvende hissetmenizi sağlar. OP'nin kendisi çok iyi geçti ve ekibin sahada çok deneyimli olduğunu ve ne yaptığını bildiğini hemen fark ettim. klinik'i açık bir vicdanla tavsiye edebilirim.

  • İstanbul Hair Center
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2020©copyright ihcgroup