NEDEN BİZ ?

“Çeyrek Asırdır Sizi Anlıyoruz…”

2000’li yıllar, saç dökülmesi sonucu oluşan tüm sorunların önüne geçmek ve insanların yaşam kalitelerini arttırmak adına İstanbul Hair Center faaliyetlerine başladı.

Yurt içi hastalarımızın yanı sıra yurt dışından da ciddi bir müşteri portföye sahip olan şirketimiz SAĞLIK TURİZMİ alanında birçok hastaya hizmet vermiş ve Ülke imajımızın ön plana çıkmasına katkı sağlamıştır. 

55.000+ Mutlu Danışan

Mükemmeliyet, bizim için her zaman bir hedef olmuştur. En iyiyi sunmak ve sürekli olarak kendimizi geliştirmek, bizi tanımlayan temel değerlerimizden biridir. Bu değerleri, binlerce hastamızın memnuniyetiyle de taçlandırdığımıza inanıyoruz.

Profesyonel hizmet kalitesini deneyimleyen hastalarımız, bu süreçte bize her zaman destek oldular ve çarpan etkisi ile binlerce başarılı operasyon gerçekleştirdik. 

istanbul saç ekimi

En Yeni Teknolojik Uygulamalar

Erkek ve kadın hastalarımız için en yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunmayı ve kalıcı çözümler üretmeyi kendimize hedef edindik. Alanında uzman doktorlarımız ve en modern teknolojilerle donatılmış hastanelerimizde, uzun çalışma saatleri ve özveriyle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla önemli bir yol kat ettik. 

ABD, Avrupa ve Dünya’da kullanılan en yeni teknolojileri ülkemize kazandırarak, yurt dışına gitmeyi düşünen hastalara daha yakın ve daha kaliteli bir hizmet sunma imkanı sağladık. Ayrıca, sağlık turizmi alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ülke ekonomisine önemli katkılar sağladık.