Profesyonel Saç Ekimi
İletişim WhatsApp Mobil

Saç Ekimi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İstanbul'da Saç Ekimi Ücretleri

05-10-2020

Saç Ekimi ya da saç bakım sistemlerini araştıran çoğu kişinin fark ettiği üzere tedavi yöntemine ve işlemi yapan kuruma göre fiyatlar çok değişkenlik göstermektedir. Aynı işlemi yapan iki kurum arasında bazen çok küçük bir fark olurken bazen ise iki kurumun fiyat farkları arasında bir uçurum bulunmaktadır. Bazen de aynı tedavi yöntemlerinin farklı sistemler aracılığıyla yapılmasından kaynaklı ücret farkları oluşabilmektedir.

Bu gibi durumları oluşturan ana etkenleri kısaca açıklayalım;

Saç Ekimi Fiyatları ve Tedavi Yöntemi

Öncelikle tedavi yöntemleri arasında ki farklardan biraz bahsedelim. Burada iki ana etken bulunmaktadır. Birinci etken tedavi sırasında kullanılan malzemeler ikinci ana etken ise tedavinin uygulanma şeklidir. Tedavi sırasında kullanılan özel pensetler, portegüler, kanal açmada işleminde kullanılan özel uçlar, punchlar ve choi Pen gibi materyallerin fiyatları kaliteye göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarına göre bu ürünler krom, paslanmaz çelik, safir ve titanyum özelliklerine sahiptirler. Tedavilerin uygulanma şeklinde ise zaman ve yapılan işçilik farkları ortaya çıkmaktadır. Örneğin Özel destekli saç ekimi veya desteksiz saç ekimi gibi.

Saç Ekimi işlemi veya destek tedavileri sırasında aynı malzemeler ve aynı saç ekimi yöntemleri kullanılsa bile farklı fiyatları talep edilmektedir. Bu fark temelde saç ekim merkezinin profesyonelliği ve işlemi yapan personelin tecrübe ve uzmanlığı ile alakalıdır. İşte bu temel farklar aslında işlemin kalitesini belirlemektedir.

Saç Ekimi Fiyatları ve Profesyonellik

Saç Ekimi işleminde kullanılan malzemeler en iyi kalitede seçilse bile bu işlemi yapan kişiler eğer profesyonel değilse saç kökleri alınırken kökler deforme edilebilir, alınan saç köklerini doğru ekilmezse ekilen saçlar çıkmayabilir. Bunlar doğru yapılsa da saç köklerinin yerleştirileceği kanallar doğru yön, doğru açı ve doğru dağılımla yapılmazsa kişi ömrü boyunca mutsuz bir saç görüntüsü ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu aşamadan sonra da aynı kurumsal profesyonellikle kişinin işlem sonrası takipleri yapılmalıdır. Saç ekimi işlemi teknik olarak 1 günlük bir işlem olsa da saçların çıkış süreci 1 yılı bulmaktadır. Bu yüzden saç ekimi sonrası destek ve takip çok önemlidir. Gerekli görüldüğü zaman müdahale edilmeli detaylı açıklamalar yapılmalı ve ekstra destekler uygulanmalıdır. 

Hüseyin KAYASaç Ekimi Uzmanı

Daha fazla detay ve saç ekimi fiyatları ile bilgi almak için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

İstanbul Hair Center, Profesyonel Saç Ekimi Hizmetleri En Uygun Fiyat ve Garantili Operasyonlar. Lokasyon; İstanbul, Türkiye

Saç Ekimi Fiyatları İstanbul

  • İstanbul Hair Center, Saç Ekimi Merkezi
  • Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sok. No: 27/8 Kat:2 Şişli, İstanbul-Türkiye
  • 0212 343 13 10
  • 0212 343 13 10
  • info[at]istanbulhaircenter.com
2021©copyright ihcgroup